Platinum

Radyografi_Floroskopi Çözümü
Mobil X_Ray Çözümleri
Dijital Konvansiyonel X-Ray Çözümleri

PLATINUM

Uzaktan kumandalı sistem çözümünün yeniden keşfi

Günümüzün tıbbi görüntüleme ortamında, uzaktan kumandalı masa, geniş bir uygulama yelpazesi için en yüksek esnekliği sunan ve elbette mükemmel kalitede teşhis görüntüleri sunan bir sistem arayan uzmanlar için ideal çözümdür.

Apelem, bu esneklik ve mükemmellik kavramını incelemiş ve sadece bu şeyleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bir pakette bunu sağlayan bir çözüm geliştirmiştir.

Tasarımının temiz, düzgün çizgilerinden, basitleştirilmiş hepsi-birarada kontrol konsoluna, mekanik ergonomi ve zarafetine, ve her bütçeye uygun tasarlanmış esnek konfigürasyonlarına Platinum daha önce hiç görmediğiniz bir uzaktan kumandalı masa çözümüdür.

Apelem’in en üst ürünü Platinum uzaktan kumandalı masasının tüm avantajları konvansiyonel bir versiyon olarakta mevcuttur.

180 cm’ye (72 inç) kadar uzanan kesintisiz bir SID ile, yerden 48 cm’ye kadar kolayca inebilen ve 4 yönde (yanlamasına ve boylamasına) hareket edebilen bir masa üstü ile donatılmış olan Platinum’un bu yüksek kapasitesi tercih nedeni olmuştur.
Her çeşit hasta için üretilmiş olan Platinum, sağlam tasarımı ve 85 cm büyük tablası sayesinde 265 kg’a (600 lbs) kadar destekleyebilir. Özel prosedürler ve pediatrik muayenelerde, bir ortam ışığı ve bir müzik seçimi özellikle takdir edilmektedir.

Ürün teklifi için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.